Login

přihlášení

Přihlašte se ke svému účtu na našich stránkách

Vítejte v taneční škole Nikoly Márové a Michala Štípy. Máte dotaz? Napište nám na info@schoolofdance.cz

  • V košíku nejsou žádné položky
x

O Nás

Otevření vlastní taneční školy je naším splněným snem. Chceme předávat bohaté zkušenosti, které jsme získali na jevištích divadel po celém světě a především v dlouholetém angažmá v Národním divadle v Praze. Naším přáním je poskytnout průpravu na profesionální světové úrovni všem, kteří se chtějí baletu věnovat intenzivně, ale také těm, kteří chtějí tančit jen pro radost.

 

Pro děti ve věku 4-6 let otevíráme Baletní přípravku, která jim poskytne základy baletu, rozšíření fyzických možností a rozvoj rytmického a muzikálního cítění.

 

Pro ostatní věkové skupiny jsou k dispozici baletní kurzy všech úrovní.

 

Pro co nejkomplexnější průpravu a zasvěcení do světa baletu a tance obecně jsme se rozhodli připojit ke klasickým baletním lekcím také dva speciální kurzy, a to Kurz baletní techniky na špičkách a Kurz scénické praxe.

 

Pro zájemce o individuální výuku nabízíme soukromé lekce a výjimečnou možnost soukromé lekce tance s partnerem (tzv. partneřina).

 

Všechny tyto lekce probíhají pod vedením Nikoly Márové a Michala Štípy.

 

Otevíráme také Kurz pohybové průpravy pro děti a jejich maminky, kde si mohou společně užít čas strávený tancem.

Pro děti ve věku 6-10 let, které mají rády tanec v jiné podobě jsme připravili Kurz moderního tance a Kurz lidových tanců.

Kurz jógy je otevřen každému, kdo chce zrelaxovat a povzbudit své tělo.

Tanec v srdci. Srdce v tanci.

Těšíme se na Vás.

X
Loading...